Teknik Þömine Logo

+90 224 243 62 85

ŞÖMİNE & BACA TEKNİK BİLGİLERİ

TEKNİK ŞÖMİNE / KURUMSAL

Teknik Şömine, 1990 yılında teknik öğretmen Nail ERDEM tarafından kurulmuş 26 yıllık tecrübe ve deneyime sahip konusunda uzman bir firmadır.

Avrupa'nın şömine konusunda en ünlü ve Dünya markası olmuş 16 üretici firmanın mümessili olan Meda Şöminenin 20 yıllık Bursa bölge bayisidir. Müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmet geniş ürün seçeneğini profesyonelce sunmaktadır. Bölgede başarılı çalışmalarıyla markalaşmış lokomotif pozisyonda, taklit edilmeye çalışılan bir firmadır.

Bursa'da iki satış mağazası, senelik 350 şömine imalatı ve montajı, daha önce satışı yapılmış, şöminelerin bakım hizmetini yapabilecek ekip ve ekipmana sahiptir.

Firmamız bünyesinde bulunan müşteri temsilcileri, teknik eleman, monitör ve ustalar ana firma tarafından verilen eğitimlere katılmış kadrolardır.

Nail ERDEM Teknik şömine


MANİFESTO

Kurulduğumuz günden bu yana ana firmamız Meda Şöminenin bayisi olarak, Avrupa şömine normlarını belirleyen kurumların standartlarını ödün vermeksizin uyguladık. Bundan sonra da aynı yolda ilerleyeceğiz.

Karadüzen süregelen şömine bilgisizliğine hiç aldırmadan ileri düzeyde bilgi ve teknolojinin takipçisi olduk. Biz bu yolda ilerlemekten asla vazgeçmeyeceğiz. Tüm güzelliklerin ince detaylarda gizli olduğunu bilerek, en ufak ayrıntıyı çok ama çok önemsedik. Bu takıntılarımızdan çok memnunuz.

Sizler için şömine markası ve malzemelerini seçerken Kalite-Kalıcılık-Yeni Trend gibi vazgeçilmez unsurları hep ön planda tuttuk ve bu İlkelerden asla ödün vermeyeceğiz.

Büyük çaptaki başarıların arkasında takım ruhu olduğunu biliyoruz. Firmamızda tüm çalışanlara önem ve değer vererek, bu ruhu canlı tutmaya devam edeceğiz. Müşterimiz ile, esas olan ilişkinin satıştan sonra başladığı bilinci ile hareket ederek montaj-servis gibi faktörleri ön planda tuttuk. Dostlarımız bizi bu anlayışımız ile çok sevdi, devam edeceğiz.

Hiçbir zaman tek amacımız para kazanmak olmadı ve bu uğurda doğru bildiklerimizden asla vazgeçmedik. Fakat para kazanmadan da hiçbir iş yapmadık. Doğru bildiğimiz bu amaçtan vazgeçmeyeceğiz.

Şömine sattığımız her müşteriye bir dost kazanmak ilkesi ile yaklaştık. Bundan sonrada dostlarımızı çoğaltmak tek hedefimiz. Bu çok keyifli uğraşıdan, vazgeçmeden devam edeceğiz.

Teknik şömine adına,
Mustafa MISIRUOĞLU
Meda Şömine Genel Müdürü

TEKNİK ŞÖMİNE

TEKNİK BİLGİLER

Şömine, enerji veririmliliği ve şömine montajı hakkında merak ettiklerinizi teknik bilgiler sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

TEKNİK ŞÖMİNE

BACA SİSTEMLERİ

Flex, Easinox, Dualinox Baca Sistemleri ve baca şapkaları hakkındaki bilgileri baca sistemleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

TEKNİK ŞÖMİNE

ISI DAĞILIMI

Şöminenin üst kımında oluşan sıcak havanın mekanınızı nasıl ısıtacağını ısı dağıtımı web sayfasından görebilirsiniz.